Zeynep Alkan Kimdir Vikipedi

Zeynep Alkan Kimdir Vikipedi – Zeynep Alkan’ın Hayatı – Zeynep Alkan Biyografisi – Hayat Bazen Tatlıdır Emoloji Karakteri Kimdir?

Zeynep Alkan’ ın Doğum Tarihi Nedir?

26 Mayıs 1998

Zeynep Alkan Nereli?

İstanbul

Zeynep Alkan, 26 Mayıs 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Fakat Hataylıdır. Yönetmen ve oyuncu olan Hamdi Alkan ile Canan Hoşgör’ün büyük kızlarıdır.  Zeynep Alkan’ın Ayşe adında bir kız kardeşi vardır. Star TV de Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizide rol almaktadır. Gedikpaşa Anadolu Lisesinin 10/B sınıfın şımarık kızı Emoji yani Emel karakterini canlandırmaktadır. 12 yaşında iken  Hisar Eğitim Vakfı Okullarında okurken bazı tiyatro sahnelerinde yer aldı. iki yıl Kadıköy Devlet Konservatuvarında yarı zamanlı viyola eğitimi aldı. Renkli kişiliği ile sosyal medya da vine videolarından dolayı fenomen olmuş bir kişidir. Annesi ile babası ayrı olup, Hamdi Alkan ikinci evliliğini yaparak Selen Görgüze ile evlendi.

Zeynep Alkan Rol Aldığı Diziler

2003- 2007 yıllar arasında ”En İyi Arkadaşım” adlı dizide konuk oyuncu olarak rol aldı.
2009-2011 yıllar arasında ”Arka Sıradakiler” adı dizide Aliye rolünü canlandırdı.
2016 yılında ”Hayat Bazen Tatlıdır” adlı dizide Emel(Emoji) rolünü canlandırmaktadır.

Zeynep Alkan’ın Hayat Bazen Tatlıdır adlı Dizideki Rolü

Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizinin yönetmeni Hamdi Alkan’dır. Dizinin senaryosu ise, Gani Müjde’ye aittir. Oyuncu kadrosu; Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan, Ufuk Özkan, Simay Barlas, Sevda Erginci, Deniz Can Aktaş, Anıl Tetik, Zeynep Alkan, Melis Sezen, İlayda Çengel, Elif Doğan, Alihan Aracı, Nedim Suri, Temmuz Uğur Yıldız, Gamze Topuz ve Lale Başar’dır. Elif Zeynep Alkan dizide sınıfın renkli ve şımarık öğrencisi olarak olan, Emel (Emoji) rolünü canlandırmaktadır.

Yazı Bilgileri Yayınlanma Tarihi: 26 Ocak 2017
Yazan:
Kategori: Genel

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked

Web Stats