Sevda Erginci Kimdir Vikipedi

Sevda Erginci Kimdir Vikipedi – Sevda Erginci’nin Hayatı – Sevda Erginci Biyografisi – Hayat Bazen Tatlıdır Kara Sevda Karakteri Kimdir?

Sevda Erginci’ nin Doğum Tarihi Nedir?

3 Ekim 1993

Sevda Erginci Nereli?

İstanbul

23 yaşındaki Sevda Erginci oyunculuk eğitiminin verdiği avantajlar ile başarılı dizi ve filmlerde rol almıştır. Terazi burcunun tipik özelliklerini eksiksiz olarak taşıyan genç yıldız, karşısına çıkan teklifleri inceleyerek kararını vermektedir. Daha 4 yaşındayken annesi ve babası boşanan oyuncu, 2012 yılında Özgü Namal ve Ozan Güven’in başrolünü oynadığı Koyu Kırmızı adlı dizide Ozan Güven’in hasta kız kardeşi Ayşe karakterini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Yine aynı yıl Osmanlı Devletinin son yıllarını konu alan Veda adlı dizide Lamia karakterini oynayan genç yıldıza Mehmet Aslantuğ ve Fehriye Evcen eşlik etmiştir. Uzun boyu ve zarif görünümü ile iddialı bir güzellik sergileyen Sevda Erginci çok beğenilen Karagül dizisinde de Ayşe karakterini canlandırmıştır.

Sevda Erginci bu sezon ise adından çok söz ettireceğe benzeyen Hayat Bazen Güzeldir dizisinde Kara Sevda isimli karakteri oynamaktadır. Gözde okula gelene kadar hep en güzel kız olma unvanını koruyan Kara Sevda, zengin olma hayalleri ile günlerini geçirmektedir. Bu nedenle Ronaldo’ya olan aşkını kalbine gömen ve şansını başkalarında arayan güzel oyuncu bu aile dizisinde de oyunculuğu ile fark yaratmaya devam etmektedir. Başarılı bir kadronun önemli bir parçası olan Sevda Erginci genç yaşına rağmen zor rollerin üstesinden başarıyla geldiğini de dâhil olduğu her projeden kanıtlamıştır.

Yazı Bilgileri Yayınlanma Tarihi: 26 Ocak 2017
Yazan:
Kategori: Genel

Anahtarlar:
    , sevda erginci vikipedi

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked

Web Stats