Hazal Filiz Küçükköse Kimdir Vikipedi

Hazal Filiz Küçükköse Kimdir Vikipedi – Hazal Filiz Küçükköse’nin Hayatı – Hazal Filiz Küçükköse Biyografisi – Kara Sevda Leyla Karakteri Kimdir?

Hazal Filiz Küçükköse’nin Doğum Tarihi Nedir?

9 Şubat 1988

Hazal Filiz Küçükköse Nereli?

Mersin

Hazal Filiz Küçükköse doğum tarihi 9 Şubat 1988’dir. Mersin doğumlu olan Hazal Filiz Küçükköse temel eğitimlerini Ankara ilinde aldı. Sağlam bir gelecek kurmak adına Kırıkkale Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Biyoloji bölümüne giden oyuncu 3. Sınıfa geldiğinden yatay geçiş hakkını kullanarak Ankara Üniversitesi Kimya bölümüne geçti ve buradan başarılı bir şekilde mezun oldu.

Mezuniyetinin ardından mesleğini bir kenara bırakan oyuncu daha başarılı olacağını düşündüğü oyunculuk alanına kaydı. Bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra izleyici karşısına ilk olarak Deniz Yıldızı dizisinde rol alarak çıktı. Parmak ısırtan bir performans sergileyen Hazal Filiz Küçükköse özellikle dizi yapımcılarının ilgisini çektiğinden çok sayıda teklif aldı ve bu teklifleri değerlendirdi.

Hazal Filiz Küçükköse özellikle Beni Affet dizisinde canlandırdığı Leyla karakteri ile tanınan bir isimdir. Kendisinin bu proje sayesinde herkesin tanıdığı bir isim haline geldiğini söyleyebiliriz. 1.73 boyunda ve 54 kilo ağırlığında olan Hazal Filiz Küçükköse 2014 yılında Tuan Tunalı ile dünya evine girmiştir.

Ustura Kemal, Beni Affet, Kalbim Seni Seçti, Deniz Yıldızı ve Günahkar adlı projelerde rol almış olan oyuncu hakkında bildiklerimiz bu şekildedir. Şu anda Kara Sevda adlı dizide Leyla karakterini canlandırmaktadır.

Yazı Bilgileri Yayınlanma Tarihi: 09 Kasım 2015
Yazan:
Kategori: Genel

Anahtarlar:
    , hazal filiz küçükköse vikipedi

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked

Web Stats