Ece Hakim Kimdir Vikipedi

Ece Hakim Kimdir Vikipedi – Ece Hakim Biyografisi – Ece Hakim Hakkında – Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Zeyno Karakteri Kimdir?

Ece Hakim’in Doğum Tarihi Nedir?

1998

Ece Hakim Nereli?

İstanbul

Oyuncu Ece Hakim, çocuk denilecek yaşlarda oyunculuk dünyasında yer almaya başlayan ve üstün başarı gösteren bir kişidir. Ece Hakim 1998 tarihinde İstanbul ilinde dünyaya geldi. Oyunculuk yeteneklerinin keşfedilmesi üzerine ailesi tarafından oyuncu olması için yönlendirildi ve bu sayede bu günkü popülerliğini yakalamayı başardı. İlk olarak Anlat İstanbul adlı projede rol aldıktan sonra daha birçok projede rol almaya devam etmiştir.

Ece Hakim, 2004 yılında Anlat İstanbul adlı projede rol aldıktan sonra ülkemizin en sevilen ve en genç oyuncularından birisi haline gelmiştir. Günümüzde Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Zeyno karakterine hayat vermektedir. Yaşının henüz çok küçük olmasına rağmen oyunculuk alanındaki başarısı elbette takdire şayandır.

1,68 boyunda ve 50 kilo ağırlığında olan Ece Hakim, gelecek vadeden oyuncular arasında yer almaktadır. Kendisinin mesleki alandaki başarısını ilerletmek adına oyunculuk üzerine çeşitli kuruluşlarda eğitim almaya devam ettiği bilinmektedir.

Yazı Bilgileri Yayınlanma Tarihi: 13 Aralık 2015
Yazan:
Kategori: Genel

Anahtarlar:
    , ece hakim vikipedi, ece hakim kimdir

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked

Web Stats