Çağla Demir Kimdir Vikipedi

Çağla Demir Kimdir Vikipedi – Çağla Demir’in Hayatı – Çağla Demir Biyografisi – Kara Sevda Banu Karakteri Kimdir?

Çağla Demir’in Doğum Tarihi Nedir?

1992

Çağla Demir Nereli?

Samsun

Çağla Demir yaptığı röportajda kendisini kısaca şöyle anlatıyor:

1992 Samsun doğumluyum.

4 çocuklu bir ailenin en küçük kızıyım. Her kız çocuğu gibi biraz nazlı ve ailenin en küçüğü olduğum için biraz şımarık, bazen ufak tefek yaramazlıklar yapan ve tüm sevimliliğini kullanarak babasının arkasına saklanan çok mutlu bir çocukluk yaşadım. Annem ve 3 ablam var. Babamızı maalesef erken yaşta kaybettik. Her insanın kendine göre mükemmel bir ailesi vardır. Benimle gülüp benimle üzüldüklerini bildiğim çok renkli kocaman bir ailem var.

Ne mezunusunuz?

Lise mezunuyum. Ankara Başkent İletişim’de oyunculuk eğitimi aldım. Şimdilerde Tümay Özokur Atölye’de oyunculuk eğitimim devam ediyor. Bundan sonra kariyerime bu yolda devam edeceğim.

Nasıl karar verdiniz oyuncu olmaya?

Küçük yaşlardan itibaren bu sektörün, renkli, eğlenceli ve coşkulu tarafı ilgimi çekerdi. Bu renkli dünyaya adım atışım model olarak başladı, ardından reklam ve katalog çekimleri takip etti. Zaman içinde kendimi geliştirm0eye karar verdim ve oyunculuk benim için cazip hale geldi. Tümay Özokur ile tanışmam da benim dönüm noktam oldu.

Şöhret kelimesinin sizin için anlamı nedir?

Şöhret, bugün var yarın yok denilebilecek içi pek de dolu olmayan bir kavram. Şöhret olmak bazen bir reklam filmi, bazen bir sevgili ile basında yer almak, bazen uçuk bir tavrın getirisi… Beni ilgilendiren kısmı yaptığım işin fark edilir olması ve ‘’iyi oyuncu’’ denildiğinde akla gelebilen bir isim olabilmek.

Nasıl birisiniz; çocuksu, enerjik, inatçı?

Hayata herzaman pozitif yaklaşan, sabahları mutlu uyanan, inandığı şeylerde kolay vazgeçmeyen, çabuk kırılabilen ama kin tutamayan tipik bir yengeç burcuyum.

Kızların hayran olduğu Çağatay Ulusoy’la oynamak nasıl? Arkadaşlarınız sete gelmek istiyor mu?

Tabii ki böyle başarılı oyuncular ile ilk dizi deneyimimi yaşamak benim için çok onur verici bir durum. Arkadaşlarım tabii ki merak ediyorlar fakat böyle bir istekle karşılaşmadım.
Alışveriş listemin baştacı jean ve siyah mini elbise

Sizin aşk tanımınız nedir?

Benim için aşk ender yaşanan bir mucize. Gördüğüm en büyük aşk babamın anneme olan aşkıydı ve öyle bir aşka rastlarsam aşkı o zaman size çok daha güzel tarif edebilirim… Şahit oldum ama yaşayamadım henüz.

Nasıl bir adama asla aşık olamazsınız?

Ölçüsüz bir fedakarlık anlayışım olduğu için en çok bencil insanlardan nefret ederim. Aşık olduğum erkeğin, bencil, kaba ve tutucu olduğunu fark edersem bir anda ondan uzaklaşırım.

Şu an hayatınızda biri var mı ?

Hayır şu an biri yok.

Yazı Bilgileri Yayınlanma Tarihi: 09 Kasım 2015
Yazan:
Kategori: Genel

Anahtarlar:
    , çağla demir vikipedi, çağla demir wikipedia, Çağla Demir wiki, çağla demir kimdir

Yorum Yapın

Your email address will not be published. Required fields are marked

Web Stats